» »

Pošta Slovenije - obvezen prispevek RK

Pošta Slovenije - obvezen prispevek RK

1
2
»

Machete ::

Ja, ker v lajfu ni nič pametnega dosegel ali ima za počet, svoje frustracije znaša nad šibkejšim, popolnoma nič krivim človekom, ki se bori za svoj kruh.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

resnicoljub8 ::

Machete je izjavil:

resnicoljub8 je izjavil:

Na to sem lani nabasal in me je razkurilo do kraja. Sem jim povedal par krepkih in sem zadrževal vrsto, dokler mi ni mlada uslužbenka vrnila iz lastnega žepa 17 centov. Ne se pustit teptat, če bomo vsi tako protestirali, se bo kaj premaknilo.


Da bi jaz stal za tabo, bi ti glavo v pleksi zabil.


Levičarsko nasilje in zagovarjanje kraje ni nič novega, to se je že pokazalo leta 45. Mogoče bi res sicer lahko protestiral drugače in čakal šefa, ampak nimam časa za to, nekateri delamo, da vas lahko vzdržujemo preko davkov. Izvedel sem tak protest in nepokorščino, ki se mi je zdela izvedljiva v tistem trenutku.

Machete ::

Ti niti sebe nis sposoben vzdrževati, kaj šele koga z davki, trolček.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

GregiB ::

resnicoljub8 je izjavil:

nekateri delamo, da vas lahko vzdržujemo preko davkov.


Če se imaš čas z uslužbenko PS jajcat za 0,17€, dvomim, da res toliko delaš, da s svojimi davki vzdržuješ sebe, kaj šele koga drugega
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

brbr21 ::

Ma jebeš to, gre 17 centov za RK. Vse dobro.
Pridem na pošto brez denarnice, samo s telefonom, pošljem priporočeno in mi za €2,7 storitve nabije €1,8 provizija za dvig s kartico..... FUCKOFF!

Ti 'resnicoljub' pa UGASNI SE! Čeprav si idiot (ja tvegam izbris, vendar po prebranem stojim za tem!!), ti vseeno ne privoščim , da bi kdaj potreboval RK pomoč. Niso vsi izkoriščevalci! Lahko pa ugasnemo civilizacijo (kar se hudo trudite) in vsak zase. Potem pa zidaj svoje ceste, svoje vrtce, ne zahajaj v javno zdravstvo, ne kliči miličarjev ko ti bo kdo hotel razbiti betico....

Bellator ::

Ma jebeš to, gre 17 centov za RK. Vse dobro.
Pridem na pošto brez denarnice, samo s telefonom, pošljem priporočeno in mi za €2,7 storitve nabije €1,8 provizija za dvig s kartico..... FUCKOFF!



Torej je meja pri tebi nekje med 17 in 180 centkov :)) Kje pa imate ostali mejo?

P.S. 1.8 evra gre pošti oziroma bankam. Vse dobro.

slomakita ::

Teden RK se enostavno zaobide, v kolikor veš, kolilo znamk paše na tvoje pismo ( pustimo pakete ) , npr za navadna pisma kupiš A znamko in vržeš v poštni nabiralnik, ki je pred vsako pošto.

GregiB ::

Za vse tiste, ki želijo pomagati, a nočejo monetarno prispevati predlagam, da večkrat oddajo ne (več) zaželjena oblačila in obutev ter darujejo kri... Prostovoljstvo pa je v rodni grüdi že itak zdavnaj praktično izumrlo...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

starfotr ::

brbr21 je izjavil:

Ma jebeš to, gre 17 centov za RK. Vse dobro.
Pridem na pošto brez denarnice, samo s telefonom, pošljem priporočeno in mi za €2,7 storitve nabije €1,8 provizija za dvig s kartico..... FUCKOFF!

Ti 'resnicoljub' pa UGASNI SE! Čeprav si idiot (ja tvegam izbris, vendar po prebranem stojim za tem!!), ti vseeno ne privoščim , da bi kdaj potreboval RK pomoč. Niso vsi izkoriščevalci! Lahko pa ugasnemo civilizacijo (kar se hudo trudite) in vsak zase. Potem pa zidaj svoje ceste, svoje vrtce, ne zahajaj v javno zdravstvo, ne kliči miličarjev ko ti bo kdo hotel razbiti betico....


Pač si na pošti dvignil gotovino. Kdo ti je kriv, da se poslužuješ njihovih finančnih storitev, ki ti jih potem tvoja banka zaračuna.

mtosev ::

Jaz npr sem kr pomagal do sedaj. V zadnjih let sem prek revoluta doniral 350EUR.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Špar račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
213762 (2432) Mare2
»

Mercator Žemlja mala 55 g (cena) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5717811 (15626) Mare2
»

Delo ali nateg?

Oddelek: Loža
162365 (1541) Blazz
»

Stuxnet resnično namenjen za sabotažo bogatenja urana

Oddelek: Novice / NWO
2712876 (11487) Pyr0Beast

Več podobnih tem