» »

Samsung predstavil telefone Galaxy S23

1 2 3
4
»

Magic1 ::

Verjetno se Snapdragon zelo pozna na bateriji. Exynosi so bili zelo potratni.
Magic

bauci ::

Imam S23+ cca 4 mesece. Edina stvar, ki me moti je, da ne prikaže zmeraj polja za odklepanje s prstnim odtisom. Vsake toliko časa ga moram odkleniti s "črto", ker polja za odtis ni nikjer na ekranu.

Mumbru ::

Saj je zmeraj na istem mestu, samo prisloni prst tja...

bauci ::

Žal ni tako. Če ni slikice prstnega odtisa to odklepanje ne deluje.

Leko ::

Machete je izjavil:


S23 Plus 256 GB dobim nekje za 920 z Amazona. Se mi zdi še kar ok cena..

Za ta denar dobiš že Ultro 512.

hipertija je izjavil:

Preberi si par postov nazaj, pa boš videl, da je samsung res v fazi zatona. Če se ti zdi vredno financirati jih, plačaj, ampak presežkov ne boš dobil.

Če nimaš pojam se poberi kam drugam trollat! a ni dovolj da trollaš po celem forumu sedaj si se moral nasrat še v ta del foruma. šcccc.

Magic1 je izjavil:

Meni je Samsung interesanten zgolj zaradi DEX-a.

To premore tudi Honor že kar nekaj časa. Pa na malo višjem nivoju. Verjetno tudi druge znamke, pa ne oglašujejo tega toliko kot Samsung pa še ne dela tako kot je treba zato morajo pa oglaševat.

Mumbru je izjavil:

sam imam jabko 13pro, žena pa s23+. Pa res ne bi mogel reči, da moj dela boljše fotke. Ženi sem nastavil fingerprint in ji dela v nulo. Bi se že zdavnaj pritožla če ji ne bi ;).

Pa to je prilagojen program, ker če on ne zna potem je zanič. Ne krivit znamke, ker ste sami nesposobni.
Več kot očitno je, da nekaterim popolnoma enake stvari delajo dobro, drugim spet ne. V čem je potem problem.

bauci je izjavil:

Žal ni tako. Če ni slikice prstnega odtisa to odklepanje ne deluje.

To ni res.

bauci je izjavil:

Imam S23+ cca 4 mesece. Edina stvar, ki me moti je, da ne prikaže zmeraj polja za odklepanje s prstnim odtisom. Vsake toliko časa ga moram odkleniti s "črto", ker polja za odtis ni nikjer na ekranu.

Imaš nastavitev kdaj ga pokaže in kdaj ne.

bauci ::

Verjemi ali ne. Enake nastavitve ves čas. Občasno se "znak" za odklep s prstnim odtisom ne pokaže in takrat lahko s prstom pritiskam, pa se telefon ne bo odklenil.

Mumbru ::

bauci je izjavil:

Žal ni tako. Če ni slikice prstnega odtisa to odklepanje ne deluje.


Mogoče pri tebi. Ravnokar parkrat probal na ženinem pa deluje zmeraj iz prve...

Dober dan ::

Js sm šel iz iPhona 13 na s23. Od iPhona 6 naprej sem bil na iPhonu. Kaj vi tu bluzite? Kaka funkcionalnost iPhona? iMessage, Facetime, icloud in faceID je funkcionalnost? Control center je super funkcionalen ja.. Pa lepo vas prosim no. Ne rečem, da uporabljate poleg še Maca, drugače pa tale S23 je luksuz. File system je bomba, ne pa nek iTunes. Androidauto je napol komp. iPhone je pravi biserček pri nalaganju datotek v ozadju v cloud, ki ni iCloud. Za znoret. Še youtube app se po par minutah neaktivnosti prestavi iz nazadnje gledanega videa na homepage.. Edini app, ki ga pogrešam, je health app. Pa recimo redne posodobitve sistema so super ql. Vse ostalo pa je isto pakovanje s to razliko, da je zadeva s PC dejansko uporabna in prvič vidim, za kaj dejansko rabiš met telefon z veliko spomina. Še za sync z MYcloudom doma se samsung sam zmeni, brez da odpiram aplikacijo na telefonu in jo držim odprto, dokler ne opravi synca. Google pay, Apple pay oboje isto pakovanje s to razliko, da pri applu rabiš dodatno navlako od appa, da dodaš kartice zvestobe v wallet. Da se dotaknem še obvestil.. Apple is complete garbage. Sami to vedo, cel internet pripomb je na to temo, pa friki še kar ne zrihtajo zadeve. Raje so se šli f*k*t s friziranjem stila ure na lockscreenu. Bi pa bilo super, če bi samsung kopiral Applov vibrator.

Leko ::

bauci je izjavil:

Verjemi ali ne. Enake nastavitve ves čas. Občasno se "znak" za odklep s prstnim odtisom ne pokaže in takrat lahko s prstom pritiskam, pa se telefon ne bo odklenil.

Tukaj ni verjamem ali ne. Ker vem.
Te ne sprašujem kakšne imaš nastavitve, ampak ti govorim, da obstajajo nastavitve, da ti ga prikaže ali ne. Obstaja pa tudi možnost, da te na določen čas zaradi varnosti pozove, da ga odkleneš še na kakšen drug način, spet odvisno od nastavitev in takrat ti ne prikaže senzorja. Saj vam govorim, če ne znate uporabljat naprave ne krivite naprave, ampak si kupite telefon svojim zmožnostim primeren, ker očitno je večini to preveč zahtevna zadeva.
Nije žvaka za seljaka.

Jazon ::

Senzor na S10 je bil na strani in tisto je bila idealna rešitev.
Senzor na N8 je delal v vseh pogojih (suho, mokro, vlažno, umazano, mrzlo, vroče in najpomembnejše po malo bolj ročnih opravilih).
Na S23U dela v normalnih pogojih v prvo. V vseh preostalih pa v več poskusih ali pa tipkaj pin. Dva dni sem štemal po hiši (z rokavicami) in potem ni zaznalo še par dni.
Skratka če sediš za mizo in božaš volan bo delal. Če tekaš po gradbiščih ali poprimeš za motiko pa ni nujno da dela od prve.

Druge stvari so top. Hiter (odpakiranje zipov in velikih dwg-jev dela strahotno hitro), baterija zdrži več dni, s-pen funkcije so precej izboljšane,..
Režiserjev pogled, zakaj tega niso že prej dodali?

MrStein ::

Dober dan : Da se dotaknem še obvestil.. Apple is complete garbage. Sami to vedo, cel internet pripomb je na to temo, pa friki še kar ne zrihtajo zadeve.

Kaj pa je narobe z obvestili? Uporabljam oboje in obvestila so zadnja stvar, čez katero bi se pritožil. No, mogoče to da nima history...


PS: 13pro ima senzor za prste? Ni samo facetime?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

aborko ::

Sem pred nakupom S23 ultra. Ostalo je vse kul, ampak nujno bi rabil snemanje klicev, je kakšna varianta to urediti? Načeloma mi tudi root ni problem, če ne vpliva na razne banking appe (nlb, nkbm, vivid).

Reaper ::

Root bi znal bit problem, ker bo telefon dobil status "Modified" kar pa po navadi bančne aplikacije preverjajo. Samsung bo itak tripnil Knox in vse možne varnostne mehanizme, ko ga boš rootal. Poglej malo na XDA Developers forum, vem da včasih so obstajale aplikacije, ki so skrile root status oz. začasno un-rootale napravo. Potrebe po rootu nisem imel že dolgo, tako da nisem več tako na tekočem.

aborko ::

Zdej imam Realme gt2 pro na android 13 in snemanje klicev se tudi na global romu da vključiti brez roota. Ta opcija obstaja za vse aparate od BBK (Oppo, Vivo, Realme, Oneplus, IQOO), za Samsung pa rešitve ne poznam.

gost987 ::

Tudi za Samsunge obstajajo snemalniki (sem že imel) in to na google play-u
[url=http://www.zasebnidetektiv.si/]

aborko ::

Ja ti programi so tak tak, kvaliteta slaba, pa ne snemajo če imaš bt slušalke, veliko minousov uglavnem. Sem po par minut googlanja našel način, kako omogočit vgrajen call recorder. Samo v SamFwTool CSC spremeniš na regijo, kjer je dovoljeno snemanje klicev. npr Ukrajina ali Indija, ne potrebuješ roota, tudi Knox ostane enak:


Super, mislim da je to to, nekih minusov s to metodo ne vidim ali?

Invictus ::

Magic1 je izjavil:

Meni je Samsung interesanten zgolj zaradi DEX-a.

JA, to zna biti kar killer app.

Ker drugače je vsepovsod isto...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Reaper ::

aborko je izjavil:

Ja ti programi so tak tak, kvaliteta slaba, pa ne snemajo če imaš bt slušalke, veliko minousov uglavnem. Sem po par minut googlanja našel način, kako omogočit vgrajen call recorder. Samo v SamFwTool CSC spremeniš na regijo, kjer je dovoljeno snemanje klicev. npr Ukrajina ali Indija, ne potrebuješ roota, tudi Knox ostane enak:


Super, mislim da je to to, nekih minusov s to metodo ne vidim ali?


Če bo to delovalo potem je to najboljša rešitev. V primeru oddaje telefona na servis samo povrni CSC nazaj na originalno vrednost.

Kapitan Jack ::

Uporablja kdo S23 Ultra z 8GB? Ali naj grem na 12GB. So kaksne razlike. 256placa mi je sicer dovolj, tako da bolj sprasujem zaradi RAM-a.

Magic1 ::

Jaz sploh ne štekam velikih količin rama na telefonih. Itak telefoni konstantno brišejo ram, ker je potratno vzdrževat podatke v njem. Dvomim pa da katera aplikacija in sistem porabi več kot osem. Mogoče na kakšnem foldu ali če uprabljaš dex bi znalo bit smotrno.
Magic

Kapitan Jack ::

Magic1 je izjavil:

Jaz sploh ne štekam velikih količin rama na telefonih. Itak telefoni konstantno brišejo ram, ker je potratno vzdrževat podatke v njem. Dvomim pa da katera aplikacija in sistem porabi več kot osem. Mogoče na kakšnem foldu ali če uprabljaš dex bi znalo bit smotrno.

Zato vprasam. Prej se s stem nisem obremenjeval, ker sem vedno imel po 12GB.
Tega z 8GB dobim za 1080€.

Linko ::

Ni razlike. Imaš teste na yt

Kapitan Jack ::

Linko je izjavil:

Ni razlike. Imaš teste na yt

Nasel sem samo en video, samo se ne zelim zajebat in dat cuka pa se neki, pa da mi kaj steka. Zelim spilat gor, zelim ga uporabljat res na maximum.

m0LN4r ::

Ce bos znjim urejal dolge videoposnetke, vzem 12.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Kapitan Jack ::

Vzel sem 12GB. Glede na to, da sem power user in bom po prihodu tega telefona snemal samo in only 4k in na telefonu tudi urejal posnetke, je to to.

Magic1 ::

Pa si ti ziher, da bo 256GB zadosti placa? 4K in še urejanje bo pojedlo ta plac. Ali nisi toliko power user...
Magic

m0LN4r ::

Seveda: https://www.mediamarkt.de/de/product/_s...

Itak ni pametno tolko imeti naenkrat na telefonu.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Leko ::

Magic1 je izjavil:

Pa si ti ziher, da bo 256GB zadosti placa? 4K in še urejanje bo pojedlo ta plac. Ali nisi toliko power user...

Kje pa vidiš, da je vzel 256/12. Tega pri nas oz. v EU sploh ni.

Magic1 ::

Mal zajebavam trolla.
Magic

Leko ::

Magic1 je izjavil:

Mal zajebavam trolla.

power user:))

Kapitan Jack ::

Leko je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Mal zajebavam trolla.

power user:))

Ne vem kaj je smesno tocno tu? Ce ne bi bil power user bi gledal A serijo. Do sedaj samo in vedno vrhunski Note v rokah. Se tega prodajam samo zato, ker pac zelim imeti snepdregona, ker mi se pri spilih prevec greje in mi to gre na kurec.

Magic1 ::

Snapdragon je pa hladilnik?.
Power user bo imel telefon vedno segret, saj se čipi trotlajo glede na temperaturo. Pač boš imel par fpsjev več in isto topel telefon.
Magic

m0LN4r ::

Hitrejsi kot je cip, bolj se bo grel.

Za gejmerje obstaja hladilnik za telefon
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PINki ::

Gaming na telefonu :facepalm:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

Leko ::

Kapitan Jack je izjavil:

Leko je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Mal zajebavam trolla.

power user:))

Ne vem kaj je smesno tocno tu? Ce ne bi bil power user bi gledal A serijo. Do sedaj samo in vedno vrhunski Note v rokah. Se tega prodajam samo zato, ker pac zelim imeti snepdregona, ker mi se pri spilih prevec greje in mi to gre na kurec.

Ti si tolk power userja, kot jaz astonaut. Marsikaj ti ni jasno.
Imam Snapdragona 8 Gen 2 z 12GB pa se greje ob igranju iger, polnjenju in še nekaterih ostalih ne prav "power user":)) opravilih;)

PINki je izjavil:

Gaming na telefonu :facepalm:

Kaj ti ni jasno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leko ()

Kapitan Jack ::

Leko je izjavil:


Ti si tolk power userja, kot jaz astonaut. Marsikaj ti ni jasno.
Imam Snapdragona 8 Gen 2 z 12GB pa se greje ob igranju iger, polnjenju in še nekaterih ostalih ne prav "power user":)) opravilih;)


Seveda, teb je pa vse jasno. Vrz ga v smeti buhtl, ce se ti greje. Mas x testov, kjer folk dejansko meri temperaturo naprave in primerja Snapdragon z Exynos.
Joj kera vsa smet se pojavlja na tem forumu.

Leko ::

Kapitan Jack je izjavil:

Leko je izjavil:


Ti si tolk power userja, kot jaz astonaut. Marsikaj ti ni jasno.
Imam Snapdragona 8 Gen 2 z 12GB pa se greje ob igranju iger, polnjenju in še nekaterih ostalih ne prav "power user":)) opravilih;)


Seveda, teb je pa vse jasno. Vrz ga v smeti buhtl, ce se ti greje. Mas x testov, kjer folk dejansko meri temperaturo naprave in primerja Snapdragon z Exynos.
Joj kera vsa smet se pojavlja na tem forumu.

Edina smet in troll tukaj si to ti. Še usral se nisi s telefonom boš pa ti men tukaj pametoval! Sploh ne veš kater telefon imam pa on meni neke primerjave z exynosom. Pober se v jamo iz katere si zlezel. So ti drugi dobro povedal, sedaj sem se pa še sam prepričal. Ker idiot.

Magic1 ::

Ker 40°C je prijetnih, te praktično hladi. 42°C je pa neznosnih?.
Kot sem rekel, se mcu-ji termalno trotlajo. To pomeni, da so ob power use uporabi(vsaj nekaj časa) na max temperaturi. Le performance potem varira drugače glede na čip.
Magic

Kapitan Jack ::

Leko je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Leko je izjavil:


Ti si tolk power userja, kot jaz astonaut. Marsikaj ti ni jasno.
Imam Snapdragona 8 Gen 2 z 12GB pa se greje ob igranju iger, polnjenju in še nekaterih ostalih ne prav "power user":)) opravilih;)


Seveda, teb je pa vse jasno. Vrz ga v smeti buhtl, ce se ti greje. Mas x testov, kjer folk dejansko meri temperaturo naprave in primerja Snapdragon z Exynos.
Joj kera vsa smet se pojavlja na tem forumu.

Edina smet in troll tukaj si to ti. Še usral se nisi s telefonom boš pa ti men tukaj pametoval! Sploh ne veš kater telefon imam pa on meni neke primerjave z exynosom. Pober se v jamo iz katere si zlezel. So ti drugi dobro povedal, sedaj sem se pa še sam prepričal. Ker idiot.

Ma jebi si mater gnojas!

Magic1 je izjavil:

Ker 40°C je prijetnih, te praktično hladi. 42°C je pa neznosnih?.
Kot sem rekel, se mcu-ji termalno trotlajo. To pomeni, da so ob power use uporabi(vsaj nekaj časa) na max temperaturi. Le performance potem varira drugače glede na čip.

Dej pober se s tem S9.

Zgodovina sprememb…

Nesta ::

Kateri screen protector ste kupili za S23 Ultra?
Jaz sem kupil že dva in pri nobenem ne deluje fingerprint senzor.

Hvala

Machete ::

Zakaj imaš to? Razbil ga boš vseeno, spraskal ga boš pa težko, da bo moteče. Vrži stran te folije.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Nesta ::

Brez ne upam biti, ker ga bom cez ene 2 leti verjetno prodal ali pa dal zeni.

Reaper ::

Na Whitestone Domeglass bi moral delat FP, na S21 Ultra mi deluje brez težav.

Machete ::

Če si pameten raje investriaj v tankovski ovitek: https://www.encased.com/shop/samsung-ga...
Ceneje kot vsako zavarovanje, ker ga ne boš nikoli razbil, razen, če ti ga avto povozi.
Imaš pa tudi želvaka, če si true HC: https://www.encased.com/shop/samsung-ga...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Yossarian ::

Jaz sem ob nakupu S23+ kupil njihovo steklo, ko bo kaj narobe, pa stekla ne bom več menjeval. Tako je bilo pri vseh telefonih. Kakšni 2 leti vzdrži, potem pa, če se kaj zgodi, pač menjam telefon.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Gogo ::

kako pa je situacija z S23 FE? Ga ima kdo že na merku za nakup? Niham me le tem in A54?
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Yossarian ::

Doma imam Telemach mobilni paket in telefon Samsung S23+. Sem na potovanju v Peruju in sem hotel vzet njihov paket za 7 dni. Ko sem v Peruju, se moram povezat na omrežje Claro Per. Telefon mi najde vsa omrežja (2G, 3G in 4G), tudi tisto zahtevano, vendar se ne morem povezat na njega. Na ostala pa se lahko. Žena ima Xiaomi 13T (paket pri Telekomu) in se lahko poveže. So kakove nastavitve v telefonu ali kaj?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

2dark ::

...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Leko ::

Yossarian je izjavil:

Doma imam Telemach mobilni paket in telefon Samsung S23+. Sem na potovanju v Peruju in sem hotel vzet njihov paket za 7 dni. Ko sem v Peruju, se moram povezat na omrežje Claro Per. Telefon mi najde vsa omrežja (2G, 3G in 4G), tudi tisto zahtevano, vendar se ne morem povezat na njega. Na ostala pa se lahko. Žena ima Xiaomi 13T (paket pri Telekomu) in se lahko poveže. So kakove nastavitve v telefonu ali kaj?

Predvidevam, da imaš mobilne podatke in gostovanje vklopljeno.
Pojdi pod mobilna omrežja-podatki-operater in tam izberi ročno operaterja, ne samodejno.

Yossarian ::

Saj sem izbral ročno, podatki so tudi bili vklopljeno.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3 leta star flagship telefon vs. 2023 poceni telefon -slikanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
201727 (551) CallMeAl
»

Samsung predstavil telefone Galaxy S22 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8618093 (3414) Hovdra

samsung s23, s23 plus, s23 ultra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11515509 (10530) Morison
»

Samsung predstavil Galaxy Note20, naslednjega Folda in druge posodobitve repertoarja

Oddelek: Novice / Android
3110590 (7566) LeQuack

Več podobnih tem