» »

Spotify od 15.7. pri nas

Spotify od 15.7. pri nas

1
2
3

xda develope ::

Jap. Je že pri nas in deluje superca. Meni čeprav nisem vzel free premium meseca ne daje reklam ter lahko skačem kolikor hočem čez pesmi.

UganiKdo ::

shadeX je izjavil:

Je res drugače dati tak problem 5EUR ali pa 10EUR na mesec za neko aplikacijo/storitev, katero potem uporabljaš ure in ure?


To je mentaliteta digitalčkov, Uganikdo-jev in drugih slovencev ("Sej dobiš vse na netu zastonj - zakaj bi plačeval").


Žan, zakaj lažeš?

Sam z veseljem plačam storitev, ki je te ga vredna in sem že leta naročnik netflixa, deezerja in drugih servisov. Ni pa moj problem, če ti nimaš storitve, ki bi jo bilo vredno palačat in potem jokaš po forumih. Zagotovo pa ne bom slaboumnemu nategunu plačeval za stvari, ki so javno in povsem legalno dostopne online. Je pa žalostno, da si pri vsej svoji uspešnosti tako zagrenjen, da čutiš potrebo, da se osebno spravljaš na ljudi, ker si pač čustveno nezrel in tudi vse fiktivno bogastvo, ki ga pridobil z domnevno preprrodajo izdelkov in nategovanjem ljudi, ne more nadomestit zanemarjanja, ki si ga bil deležen v otroštvu in pomanjkanja starševske ljubezni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

pijavka ::

Naročen na YT Music. Testiram Spotify. Lahko kdo na kratko pove, zakaj se splača zamenjat (če sploh se)?

OK.d ::

Zanimivo, da tudi pri free varijanti imajo omogočeno cast funkcijo:)
LPOK.d

weasel ::

Zame so najboljsi feature Spotify-ja generirane playliste (res dobro zadanejo) in artist radio. Ne vem kako je pri YT Music, ampak Google Play tega ni imel dobro resenega.

D4V3_G ::

Evo jaz sem tut ze narocil. Prej sem mel seveda crackanega, ampak se mi ne da vec ubadati z tem vpnom vsak mesec.

Najvecji appeal pri Spotify je pomoje res njihov algoritem za odkrivanje muzike. Sem probal deezer pa google play music pa ni to to.

acookook ::

pijavka je izjavil:

Naročen na YT Music. Testiram Spotify. Lahko kdo na kratko pove, zakaj se splača zamenjat (če sploh se)?

Predvsem zaradi tistega promilčka (časovnih) ekskluziv

DamijanD ::

Mene moti, ker windows aplikacija ne omogoča, da bi izbiral output device.

weasel ::

Kako ne, v aplikaciji imas spodaj desno pri volume sliderju to opcijo.

mtosev ::

Sem namestil Spotify na phone in mi je zelo všeč rabim priznati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Enterprise ::

pijavka je izjavil:

Naročen na YT Music. Testiram Spotify. Lahko kdo na kratko pove, zakaj se splača zamenjat (če sploh se)?


Jaz YT Music uporabljati ne morem. 2 tedna nazaj, ko je bilo to končno omogočeno, sem po 5 letih uporabe migriral svojo Google Play Music knjižnico v YT Music. Če v YT Music odpreš seznam izvajalcev, in klikneš na poljubnega, se ti bo prikazala lestvica najbolj predvajanih skladb, albumi, singli, podobni izvajalci, nikakor pa ne seznam skladb tega izvajalca, ki jih imaš dodane v svojo knjižnico. To naredi aplikacijo neuporabno. Podobna norost je obstajala že v GPM, kjer med uporabo v Android Auto pač sploh ne moreš dostopati do seznama izvajalcev, kar te prisili v kreiranje seznamov predvajanja. Tudi z glasovnim ukazom "Hey Google, play Nirvana", ti bo aplikacija začela v naključnem vrstnem redu predvajati vse, kar od Nirvane nudi, ne pa tistega, kar imaš dodano v svojo knjižnico. Skrajno zoprno. Spotify tak prikaz seveda omogoča, kot bi ga morala vsaka druga aplikacija.

Personalizirani seznami predvajanja, namenjeni odkrivanju novih skladb v GPM, niso bili kaj dosti personalizirani v bistvu. Imeli so vnaprej pripravljene sezname po 100-150 skladb, uporabniku so se pač prikazali tisti seznami, ki ustrezajo njegovemu žanru, ampak v roku treh, štirih mesecev sem preposlušal vse tiste, za katere sem predvideval, da mi bodo všečni glede na žanr. Potem sem lahko kvečjemu še raziskoval novo odkrite izvajalce. Spotify naj bi dnevno in tedensko pripravljal nove sezname predvajanja, tako da je za odkrivanje nove glasbe mnogo boljši.

OK.d ::

BTW, ali mogoče kdo ve kako se nastavi Spotify na reciverju Onkyo 636, v telefonski aplikaciji mi ga ne ponudi, čeprav je vse v istem omrežju?
Preko Shielda, Nexus pleyerja, Google Huba zadeva deluje, ipd.
LPOK.d

DamijanD ::

A pa ti onkyo podpira spotify?

Weasel: tisto je za izbiro naprave (preko spotify.connect: PC, telefon, AVR). Kar pogrešam je, ko poslišam na PCju ali želim, da gre ven preko HDMIja, preko SPDIFa, preko primary sound-a...

s1m0n ::

Mislim, da ni več podpore za ta Onkyo.
Hey,

We want to let you know that Spotify is no longer supported for your Onkyo speaker.

We want to make Spotify play on your speaker and other devices as easy and as possible. Unfortunately, this means that sometimes we need to stop the integration for certain devices.

If you want to continue playing music on your Onkyo speaker, we recommend you a wireless music streamer. This allows you to play music on your speakers via Spotify on your phone, tablet or laptop.

Click below for a list of music streams with Spotify support, to keep enjoying music on your speakers.

Do not stop the music!

Sincerely,
Spotify


Ta mail sem dobil kakšne 3 leta nazaj...

weasel ::

DamijanD je izjavil:

A pa ti onkyo podpira spotify?

Weasel: tisto je za izbiro naprave (preko spotify.connect: PC, telefon, AVR). Kar pogrešam je, ko poslišam na PCju ali želim, da gre ven preko HDMIja, preko SPDIFa, preko primary sound-a...


Pardon. To bo pa verjetno mozno edino preko Windows sound panela oz. v nastavitvah zvoka nekje. Mogoce tale video pomaga: https://www.google.com/search?client=fi...

OK.d ::

s1m0n je izjavil:

Mislim, da ni več podpore za ta Onkyo.
Hey,

We want to let you know that Spotify is no longer supported for your Onkyo speaker.

We want to make Spotify play on your speaker and other devices as easy and as possible. Unfortunately, this means that sometimes we need to stop the integration for certain devices.

If you want to continue playing music on your Onkyo speaker, we recommend you a wireless music streamer. This allows you to play music on your speakers via Spotify on your phone, tablet or laptop.

Click below for a list of music streams with Spotify support, to keep enjoying music on your speakers.

Do not stop the music!

Sincerely,
Spotify


Ta mail sem dobil kakšne 3 leta nazaj...

Hvala to bo to, da ne doktoriram zraven.
LPOK.d

hopsy ::

Deluje preverjeno komu kateri pretvornik/prenos pesmi deezer > spotify?

mooval, tunemymusic mi ne delujeta strajkata pri prijavah v racun

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

Argonavt ::

Studentski Spotify je dobesedno studentski ali tudi srednjesolski? Kaksno mora bit dokazilo?

hopsy ::

Je uspelo prenest z tunemymusic samo na drugem brskalniku in je slo OK.

+1 za to storitev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

OK.d ::

Kaj je to plačljivo ali free?
LPOK.d

Badwolff ::

OK.d je izjavil:

Kaj je to plačljivo ali free?


Plačljivo in free.

OK.d ::

Se pravi lahko tudi doniraš.
Drugače v free varijanti na Android autu telefon povezan preko kabla z avtoradijem, lahko poslušaš glasbo le 8 sec:|
Deluje pa v avtu preko blututha ni pa tako priročno, vseeno pa apk. na začetku vpraša ali se boš povezal z avtoradijem in pač ne potrdiš - ter klikneš na x.
LPOK.d

s1m0n ::

Jaz sem včeraj BP poslušal kako urco/dve preko Android Auto pa ni bilo težav...
Prav tako free opcija Spotifya

OK.d ::

Zanimivo bom še enkrat danes probal, sicer zjutraj ko sem se peljal v službo je delovalo cca. pol ure nazaj pa kakor sem napisal.
LPOK.d

HappyPills ::

Včeraj poslušal nekje 8 ur free. Niti ene reklame or whatever, lista mi je ponovila komad tam po 4ih prvič, kar je precej boljše kot na ytmusic tisto zdrži uro do dve max preden se začne konkretno ponavljat. So far so good.

s1m0n ::

Jaz sem danes zasledil prve reklame, zvočno ter vizualno za Volvo XC40...
Včeraj v več urah doma in v vozilu ni bilo nobene.

OK.d ::

Aha, najprej korenčki ...
LPOK.d

V0RT3X ::

Ne vem zakaj pričakujete da ne bo reklam/omejitev v free verziji? :))

OK.d ::

Saj pričakujemo, ampak lahko bi počakali vsaj en teden, da se folk "navleče";)
LPOK.d

mtosev ::

Jaz reklame še nisem dobil. Ko sn kliknil na John Lennon pa je dol neki offer za official Lennon majice.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

msjr ::

hopsy je izjavil:

Je uspelo prenest z tunemymusic samo na drugem brskalniku in je slo OK.

+1 za to storitev


+2 sem prenesel iz deezerja vse playliste v spotify b.p. (Chrome / Mac)

OK.d ::

Ravnokar prenašam iz GPM, pa mi je iz playliste preneslo samo okoli 50% komadov, v čem je težava da ne gre 100%?
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

mgermo ::

Bi kdo sheral Spotify Family?

OK.d ::

Evo od danes več ne deluje na Android TV-jih ali pa imam samo jaz težave.
Pa tudi cast funkcije več ne omogoča v celoti na Google Hub, mini, audio chromecastu.
LPOK.d

HappyPills ::

men dela na shildu ok. glih poslušamo

OK.d ::

Meni je tudi do včeraj, danes pa je ravno 14 dni od začetka free varijante8-)
LPOK.d

DonPierre ::

OK.d je izjavil:

BTW, ali mogoče kdo ve kako se nastavi Spotify na reciverju Onkyo 636, v telefonski aplikaciji mi ga ne ponudi, čeprav je vse v istem omrežju?
Preko Shielda, Nexus pleyerja, Google Huba zadeva deluje, ipd.

Imel enako težavo na 693, ki je enak 636. Posodobi firmware na zadnjega iz leta 2019, potem ti ga ponudi v aplikaciji.

OK.d ::

s1m0n je izjavil:

Mislim, da ni več podpore za ta Onkyo.
Hey,

We want to let you know that Spotify is no longer supported for your Onkyo speaker.

We want to make Spotify play on your speaker and other devices as easy and as possible. Unfortunately, this means that sometimes we need to stop the integration for certain devices.

If you want to continue playing music on your Onkyo speaker, we recommend you a wireless music streamer. This allows you to play music on your speakers via Spotify on your phone, tablet or laptop.

Click below for a list of music streams with Spotify support, to keep enjoying music on your speakers.

Do not stop the music!

Sincerely,
Spotify


Ta mail sem dobil kakšne 3 leta nazaj...

Kaj pa je potem tole?
LPOK.d

DonPierre ::

OK.d je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Mislim, da ni več podpore za ta Onkyo.
Hey,

We want to let you know that Spotify is no longer supported for your Onkyo speaker.

We want to make Spotify play on your speaker and other devices as easy and as possible. Unfortunately, this means that sometimes we need to stop the integration for certain devices.

If you want to continue playing music on your Onkyo speaker, we recommend you a wireless music streamer. This allows you to play music on your speakers via Spotify on your phone, tablet or laptop.

Click below for a list of music streams with Spotify support, to keep enjoying music on your speakers.

Do not stop the music!

Sincerely,
Spotify


Ta mail sem dobil kakšne 3 leta nazaj...

Kaj pa je potem tole?

Kje točno piše, da ta model ni več podprt? Kakorkoli, tudi meni se na starem softweru ni uspelo logirat, na novem se pa sploh ni potrebno ker baje login podatke pobere iz aplikacije telefona. Moraš biti pa ob prvi prijavi na enakem wifiju, kasneje dela tudi preko 4g.

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

Btw, kako si updejtu, preko usb-ja ali neta?

Bom jutri poizkusil.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

DonPierre ::

OK.d je izjavil:

Btw, kako si updejtu, preko usb-ja ali neta?

Usb, traja ene 20 min. Preko wifija baje lahko faila.

s1m0n ::

Ne vem kako je pri 636, za moj 626 zahteva Spotify premium... Mogoče je pri 636 drugače.

HappyPills ::

OK.d je izjavil:

Meni je tudi do včeraj, danes pa je ravno 14 dni od začetka free varijante8-)


Je morda res, imam premium.

OK.d ::

OK.d je izjavil:

Evo od danes več ne deluje na Android TV-jih ali pa imam samo jaz težave.
Pa tudi cast funkcije več ne omogoča v celoti na Google Hub, mini, audio chromecastu.

Očitno je bilo nekaj narobe pri njih ali pa pri meni, ker danes spet normalno deluje:P
LPOK.d

Nikonja ::

Jaz imam Googlov Music ker v istem paketu imaš Google Play Music (ki se gasi konec 2020) YouTube music in YouTube premium (gledanje filmčkov brez reklam in njihove produkcije). Vzel sem ga na finto da se registiriraš prek indijskega VPN-a in plačujem 1.9 na mesec :)
Spotify sem vzel na ebayju eno leto za cca 8 ojrčkov - in vidim da funkcionira na način da te dodajo v family plan drugega accounta.
Deezer me ni nikoli prepričal, Tidal je fuul predrag, Apple Music pa nism še testiral.

fuck_it_ ::

Google play music se bo ukinil najbrž, Youtube music je patetično beden.

Jaz sem imel dolga leta Google Play music, zdaj pa sem plačal neki storitvi da mi je vse playliste prenesla na Spotify in zaprl Google music račun.

Enako kot se je prejšnje leto zgodilo z Google photos, kjer sem plačeval za dodaten prostor in ko ga je trapast Google uničil sem začel plačevat Microsoftu.

Mnenje o Spotify? Zelo kul je. Playliste so dobre, kvaliteta glasbe je odlična, zaloga glasbe je dovolj velika. Zadovoljen, sploh zato ker imava zdaj oba z ženo Spotify račun za praktično isti denar kot sem jaz prej imel Google Music.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

OK.d ::

Btw še ena stvar me zanima, ker imam shranjenih skoraj 200 playlist in že rahlo posledično nastaja zmešnjava me zanima ali res ni možno zadevo urediti po abecednem redu?
Ali vsaj jaz ne znam?:P
LPOK.d

Badwolff ::

Ali se da imeti dva appa vsakega s svojim accountom na androidu?

Imamo družinski premium, pa imam doma povezan družinski Mail na alexo, kadar nisem doma pa poslušam na svojega.

OK.d ::

Še ena stvar me zanima, kako nastaviti v Google Home apk., da je Spotify glavni - prvi ponudnik za glasbeni service?
Probal sem tudi z VPN-jem in US lokacijo, vendar se nič ne spremeni.
LPOK.d

Badwolff ::

Hm, že nekaj časa nisem uporabljal, ampak v osnovi sem naštimal Spotify in je vedno uporabljal Spotify . Tudi na alexo je tako. Res pa, da je bil Spotify edini vezan account.

Ali imaš več servisov gor?

Ps gledam zdaj v appu in lahko izbereš default providerja za music.

Settings/music/your music services...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri music stream service izbrati

Oddelek: Loža
486671 (1059) OK.d
»

Spotify prispel v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8114070 (6478) AmokRun
»

Amazon Music Unlimited

Oddelek: Loža
357730 (1699) Robert
»

Google Play Music

Oddelek: Pomoč in nasveti
171663 (986) GupeM
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478861 (6753) Romancek1

Več podobnih tem