» »

Tiskanje na UPN

Tiskanje na UPN

mm888mb ::

Lahko kupim v trafiki UPN obrazce in doma s tiskalnikom sam tiskam na njih?

Je že kdo poskušal to? Kako se tega lotiti, da ne bo kaj mimo... QR načeloma ne potrebujem.

mm888mb ::

Aja, lahko kar cel obrazec natisnem? Ali je potrebno kupiti obrazce in potem tiskati na njih?

WhiteLenate ::

harvey ::

mm888mb je izjavil:

Aja, lahko kar cel obrazec natisnem? Ali je potrebno kupiti obrazce in potem tiskati na njih?

Obrazec nabaviš v papirnici ala DZS in potem printaš. Lahko narediš tudi v Wordu in stiskaš, če ti je bolj ljubo kot namenski program od Združenja bank.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

[D]emon ::

WhiteLenate je izjavil:

http://www.sepa.si/sloprenova/upn/progr...


Ta program je tko drekasto narjen da te glava boli.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Yohan del Sud ::

Čisto odvisno koliko volje, časa in znanja imaš. Se spomnim, pred leti, še za staro verzijo UPN-jev, sem izdelal predlogo v indesignu. Mi je vzelo cel dan. In ducat ponesrečenih položnic.
www.strancar.com

Miha 333 ::

mm888mb je izjavil:

Aja, lahko kar cel obrazec natisnem? Ali je potrebno kupiti obrazce in potem tiskati na njih?

Obrazce lahko tiskajo samo pooblaščeni tiskarji. Če želiš izdajati UPN z OCR, se moraš prijaviti kot izdajatelj. Upoštevati je potrebno tehnični standard. Brez prijave oz. registracije lahko tiskaš samo na navadne UPN brez OCR in brez QR, samo navadno besedilo v polja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

Mare2 ::

Ta program za izpis UPNQR je kar OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

Furbo ::

[D]emon je izjavil:

WhiteLenate je izjavil:

http://www.sepa.si/sloprenova/upn/progr...


Ta program je tko drekasto narjen da te glava boli.

+1 tipično državno sponzorirano govno
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mare2 ::

Govorimo o istem?
IzpisUPNQR.exe (1.3.93)

blackbfm ::

Yohan del Sud je izjavil:

Čisto odvisno koliko volje, časa in znanja imaš. Se spomnim, pred leti, še za staro verzijo UPN-jev, sem izdelal predlogo v indesignu. Mi je vzelo cel dan. In ducat ponesrečenih položnic.


Ce gres po standardu imas vse mere napisane, tako da lahko 99% vsega naredis na blef brez testnih printov in bo tocno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

jero_no1 ::

Zakaj bi za nekaj, kar je že narejeno, šel sam delat predlogo za tiskanje in s tem porabil ogromno časa in €€€?

Sam se poslužujem printa UPN, ko kaj pošljem z odkupnino, saj je manj provizije za kupca.

Yohan del Sud ::

blackbfm je izjavil:

Yohan del Sud je izjavil:

Čisto odvisno koliko volje, časa in znanja imaš. Se spomnim, pred leti, še za staro verzijo UPN-jev, sem izdelal predlogo v indesignu. Mi je vzelo cel dan. In ducat ponesrečenih položnic.


Ce gres po standardu imas vse mere napisane, tako da lahko 99% vsega naredis na blef brez testnih printov in bo tocno



Ne po mojih izkušnjah. Seveda pa dopuščam tudi možmost, da sem idiot.
www.strancar.com

Mojca12 ::

Prebiram odgovore, vendar nisem našla odgovora na vprašanje: imam prazen UPN obrazec, kako ga izpolnim elektronsko in natisnem na tiskalnik?

ToniT ::

kitewing ::

Mojca12 je izjavil:

Prebiram odgovore, vendar nisem našla odgovora na vprašanje: imam prazen UPN obrazec, kako ga izpolnim elektronsko in natisnem na tiskalnik?

Seveda ga lahko izpolniš s tiskalnikom. Potrebuješ ustrezen program, ki bo vsebino natisnil v ustrezna polja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UPN QR (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
9428785 (1651) Jure14
»

UPN obrazec, tiskanje ?

Oddelek: Programska oprema
2711463 (2975) prtenjam
»

pošta slovenije poštnina

Oddelek: Loža
233056 (2028) N0t0ri0us
»

Program za račune z UPN

Oddelek: Programska oprema
87215 (4296) MajorM
»

Izdelava obrazcev doma?

Oddelek: Loža
115211 (4904) Vikking

Več podobnih tem